FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Czyżby nick to był trick ??
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Czyżby nick to był trick ??
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Powitania, kontakt, życzenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kita_

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 14

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 10:06 pm    Temat postu: Czyżby nick to był trick ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy ma swój forumowy nick.
Opowiedźcie zatem historię o Waszym nicku. Czemu nazywacie się tak - a nie inaczej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Incuba

Administrator

Pomocy: 47

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 10:40 pm    Temat postu: Re: Czyżby nick to był trick ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kita_ napisał:
Opowiedźcie zatem historię o Waszym nicku. Czemu nazywacie się tak - a nie inaczej Wink

Ty pierwsza Very Happy

Użytkownik otrzymał punkt pomocy za ten post.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bobi

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 6
Aparat: A2; F70

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 12:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakby zrobic ranking na osobe zadajaca najdziwniejsze pytania to wygralaby Kita_ ... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Maciek P

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 6

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 12:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja swój nick poprzedni macx15 dałem od imienia maciek i 15 od wieku . W wieku 15 lat założyłem swojego pierwszego miala miałem wtedy stałe łaćze i zeby zappamietac zostało macx15 a teraz przy ftografii przerzucam sie na MAciek P l
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
damndog
Ostrzeżenia : 1
młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 2
Aparat: conan, fujika, tenaks, agfaboks oraz pinholę

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 12:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kita ma pewno dluuugą kitę___________ Laughing

co do mego nicka: wyszukajcie se w osiolku czy gdziestam piosenke takim tytule Wink
po drugie zaś, odzwierciedla deczko moje nastawienie do samego siebie a moze tylko takie mam odczucia i zycie wcale nie jest takie do dupy jak sie zdaje Rolling Eyes

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maćko
Ostrzeżenia : 1
stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 23

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 8:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj...ja nie znowuż nie poszaleję w tym temacie. nie będę zdradzać historii mojego nicka bo wyjdzie na jaw, że to od mojego imienia. a to trochę banalne. ale pośledzę temat bo jestem ciekawy pochodzenia Kity. może nie tyle Kity co tej kreseczki na końcu "_" Smile
Powrót do góry
Kita_

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 12:36 pm    Temat postu: Re: Czyżby nick to był trick ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Incuba napisał:
Kita_ napisał:

Ty pierwsza Very Happy

No co Ty Incuba Wink że niby ja się uchylam od odpowiedzi na własne pytania? Wink

historia mojego nicka nie jest jakaś niezwykła. No ale dobra Smile
Jak byłam jeszcze piękna i młoda i miałam jakieś 5-6 lat, bawiłam się z moją starszą siostrą w zakład fryzjerski. Jako że ona starsza, ja musiałam być klientką (bo młodszych zawsze wykorzystują i są kozłami ofiarnymi:P). Naszczotkowała mi włosy, narzuciła tam tonę lakieru wykradzionego mamie i cosik tworzyła. (P.S nikogo nie było w domu Smile)... Mama była gdzieś u koleżanki, a tata jeszcze nie wrócił z pracy. Po pewnym czasie, zaczęłysmy już tęsknic za rodzicami, a zabawa zaczeła nam się nudzić.. I w takim momencie uchyliły się drzwi a w nich tata. Zapominając o włosach, zerwałam się i zaczełam biec do taty Smile, a że moja siostra wtedy wpadła na pomysł zrobienia mi warkoczy... to na skutek ów dzikiego biegu wyszły a'la Pipi Langstrump... No i kitki sterczały tak już do końca dnia Smile
Od tego czasu moja siostra mowi do mnie Kita i tak się już przyjęło Wink
Maćko kreseczka na dole _ jest, bo tu jestem wirtualną Kitą Razz

Dobra to ja się już wyspowiadałam teraz Wy Razz
Powrót do góry
unicorn78

Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

Pomocy: 1

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak wszyscy to wszyscy Smile
Po przemieleniu mojego nicka, przez translator ang/pol wyskoczy nam: "jednorożec78" why in english? Ponieważ padało milion pytań: dlaczego, jaki powwód itp. a w związku z tym iż dla 80% naszego społeczeństwa jez. angieliski zatrzymał sie na poziomie elementarnym mam mniej tłumaczenia Very Happy Jak zapewne wiekszość zauważyła nick jest dwuczłonowy gdzie "78" skrótem od mojej daty urodzenia z przodu należy dodać "19" czyli całość 1978 Twisted Evil Natomiast pierwszy człon...to długa historia. Miałem wtedy lat naście kiedy w meskim gronie rówieśników poruszaliśmy tematy dotyczące kobiet (czyt. dziewczyn) i po jednej z moich wypowiedzi brzmiącej mniej więcej tak: w "Krysi" nie odpowiada mi to, w "Baśce" (mimo biustu) tamto, a "Agnieszka" nie jest jednak OK, jeden z kolegów stwierdził, że ja to dziewicy szukam i jestem jak jednorożec (legendę o nim chyba każdy zna) przypominam, iz mieliśmy wtedy najwyżej 12-13 lat i moje kryteria wyszukiwania były ciut inne niż zasugerowane. Używam tego nicka ze względów sentymentalnych do tych jakże wspaniałych czasów i tylko w wirtualnej rzeczywistości... Prosze nie komentować tego sugestiamii dotyczącymi mojej orientacji seksualnej, co do tego nigdy nikt nie miał wątpliwości, kwoli wyjaśnienia mam wspaniała żone i cudownego synka, pozdrawia, unicorn78 Wink

Powrót do góry
Rev

Moderator
Moderator

Pomocy: 56
Aparat: eos system

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o moim nicku na forum juz było...

historia jest krotka, podstawowa baza słowotworcza brzmiała revolrepus i tak zadebiutowałem na forum, ale userzy lubili przekrecac tego nicka a skracajac go czesto mylili z Rave'm...

po "wielkiej schizmie" (starzy bywalcy wiedza o co biega...) po krotkiej nieobecnosci powrociłem na łono forum juz jako rev i tak jest do dzis...

tyle :)

Powrót do góry
mała_śnieżynka

młodszy wyjadacz
młodszy wyjadacz

Pomocy: 3

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój nick powstał pod wpływem impulsu Laughing serio serio.... wielkiej tajemnicy niestety nie skrywa!
Jeśli by się jednak ktoś uparł- Śnieżynka- kiedy go wymyslałam padał śnieg. Mała- 161 cm wzrostu to chyba nie wielkolud?
kreseczka w środku- przyzwyczajenie z czatów.
pozdrawiam

Powrót do góry
Incuba

Administrator

Pomocy: 47

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mój nick powstał z nieco zmienionej nazwy - zespołu "INCUBUS", który po tylu latach gdzieś tam świta w polskiej TV, ale to już nie ten Incubus z lat 90, teraz nieco zmienili styl na mniej grzybowy...., co mi się nie podoba, ale mój nick pozostał. Jak zaczną grać znowu z jajem to Incuba będzie adminem seriwsu www.incubus.pl - teraz czeka na lepsze czasy Incubusowe Laughing
Powrót do góry
aloj

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 5
Aparat: Sony A100

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli przeczytamy od tyłu nick, wychodzi moje imie. Wink

Ostatnio zmieniony przez aloj dnia Sro Cze 06, 2007 10:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Kita_

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rev napisał:
o moim nicku na forum juz było...

historia jest krotka, podstawowa baza słowotworcza brzmiała revolrepus i tak zadebiutowałem na forum, ale userzy lubili przekrecac tego nicka a skracajac go czesto mylili z Rave'm...

po "wielkiej schizmie" (starzy bywalcy wiedza o co biega...) po krotkiej nieobecnosci powrociłem na łono forum juz jako rev i tak jest do dzis...

tyle Smile

hm... Rolling Eyes a REVOLREPUS co oznaczał ??
Powrót do góry
Cygnus

Moderator
Moderator

Pomocy: 57

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Kita_

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cygnus napisał:
Laughing Laughing Laughing

Hej ja się urodziłam tu w lutym 2005 :>
Powrót do góry
Cygnus

Moderator
Moderator

Pomocy: 57

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Musiałaś mieć dzisiaj męczący dzień, przeczytaj od końca. Laughing
Powrót do góry
Kita_

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra cofam... Wink pytanie
Ale sobie przynajmniej nabiłam postów Very Happy

A reszta userów, co to za milczenie Wink ??
Powrót do góry
mała_śnieżynka

młodszy wyjadacz
młodszy wyjadacz

Pomocy: 3

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cygnus napisał:
Musiałaś mieć dzisiaj męczący dzień, przeczytaj od końca. Laughing

Ja przeczytałam jump funny

Powrót do góry
Kita_

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe Smile
Powrót do góry
spierzakpiotr

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 10
Aparat: fajny taki

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kita_ napisał:
A reszta userów, co to za milczenie Wink ??

U mnie chyba wszystko jasne??? :>

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Powitania, kontakt, życzenia Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: