#3
U mnie wszystko ładuje się szybko i chodzi płynnie.
Czcionka nie jest za mała, ale mam wielki monitor i denerwujące jest,
że nie oglądam tego na środku, tylko gdzieś pod lewym, górnym rogiem. :wink:
Zdjęcia też nie za wielkie.

#5
Mysle ze do dopracowania leyaut. Kuleje pare spraw z rozmieszczeniem tego jak rowniez kolorystycznie strona jest dosc plaska, nieprzyjemnie mi sie to maslo orzechowe ogladalo. Z preloaderem masz cos pokielkowane w pierwszych jego klatkach, nie pojawia sie odrazu tylko pod koniec.

#6
No wlasnie dzieki za testy stronki u mnie tez preloader nie dizala poprawnie ale niektore osoby go normalne widza (?).

Jak zwykle nie jestem designerem a zwyklym uzytkownikiem internetu wiec nie ma co oczekiwac po moich stronach bahamow :)

Dzieki wsyztskim za opinie. Jakby sie Wam cos jeszcze nasunelo, jakies bledy, sugestie prosilbym o komenatarz.

Dzieki i Wielkie Joł.

#7
Zwieksz framerate w swf-ie, dodaj oznaczanie aktywnego zdjecia (kwadracik ciemniejszym kolorem) i troszke to wszystko przyspiesz - przy niskim framerate animacji rozlazle timeline kiepsko wyglada. ;)

#10
Aran, nie wiem, czy chcesz żebym akurat ja się wypowiedział, ale... To w końcu forum jest, a ty zapodałeś wątek.
1) kolor tła strony - za Marcinem, wyjątkowo bezpłciowo zniechęcający, strasznie dziwny płaski brąz bez wyrazu
2) layout strony nieprzyjazny - konfiguracja strony powoduje, że na moim screenie muszę poruszać suwakami scroll, żeby po wybraniu zdjęcia je obejrzeć, bo strona za duża i mam obraz po prawej stronie, poza ekranem. A nie każdemu się chce scrollować.
3) zdjęcia - ty cholera dobre foty robisz!

#11
Ja też uważam że ten "sraczkowy brąz" musisz zmienić, gdyż zle sie ogląda foty na takim tle....
Cos ciemnego z wyrazem byłoby lepsze....
Foty są przyjemne.
Pozdro :lol:

#12
aranruth pisze: o co biega? dobrze zrozumialem Maćko modem?
ehh...juz was widze. przy kominku, wieczorem. brat rozmawia z bratem o pierwszym razie, kloca sie, kto byl pierwszy ale nic o zyciu prywatnym.
tak, maciek zostal wytypowany przez grono uzytkownikow do bycia mlodym adeptem sztuki moderatorskiej i aktualnie zbieram podpisy by przekonac to konserwatorskie stowarzyszenie panow w spodnicy by wzieli kogos mlodego, ale jakze wybitnego, przeciez Maciek SAM bylby wstanie zmienic oblicze forum gdyby tylko mial okazje,..no tak. mlodzi w dzisiejszym swiecie sa zbywani i szoruja podlogi zamiast zmieniac rzeczywistosc. smutne, ze to nawet tutaj tak wyglada.

a ty bys to mogl przynajmniej portretami zadzialac by podpisy plci pieknej zebrac !!