FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Witam
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Witam

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Powitania, kontakt, życzenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
casperloss

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

Aparat: Fuji S5500

PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 1:04 am    Temat postu: Witam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jestem Kacper jestem z Sanoka interesuje się fotografią, sportem (głównie short trackiem i hokejem), motoryzacją (głównie motory - crossy) no i informatyką. Zdjęcia robię kilka dobrych lat, chociaż non stop na tym samym aparacie (Fuji S5500). Miałem styczność z Soniakiem Alfą (nawet nie wiem jaki to model był) i Canonem E50 i jak by nie patrząc dwa inne światy Smile. Mam zamiar kupić w przyszłości jakiegoś Canona i obiektyw jakiś lepszy do robienia zdj w ruchu - głównie jeżeli chodzi o sport czy jakiekolwiek zwierzęta. Ale to póki co jedynie marzenia.
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Incuba

Administrator

Pomocy: 47

PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tjruslan

Moderator
Moderator

Pomocy: 17
Aparat: system eos

PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 10:17 pm    Temat postu: Re: Witam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

casperloss napisał:
Witam.
Mam zamiar kupić w przyszłości jakiegoś Canona i obiektyw jakiś lepszy do robienia zdj w ruchu - głównie jeżeli chodzi o sport czy jakiekolwiek zwierzęta.

Cześć
Niestety dobry sprzęt do takich fot to spory wydatek ale jak jasno określisz swoje priorytety i pójdziesz na kompromis to można coś wyczesać ze stajni canona Wink

pozdr
Tomek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adam.B

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 20

PostWysłany: Wto Lis 01, 2011 2:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj:)
Powrót do góry
epikur

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 8

PostWysłany: Sro Lis 02, 2011 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witanko. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luc

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 70

PostWysłany: Pią Lis 04, 2011 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cze Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Powitania, kontakt, życzenia Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: